Кошик
24 відгуків
+380 (99) 149-75-55
+380 (97) 149-75-55

Лакова

Серед усіх видів матеріалів, використовуваних при виготовленні натяжних стель, лакова, або як її ще називають глянцева ПВХ плівка вважається найбільш популярною. Вона відмінно підходить для житлових, офісних і комерційних приміщень і дає можливість створювати як найпростіші рівні поверхні, так і складні стельові конструкції. Цей матеріал прекрасно підходить для втілення сміливих дизайнерських ідей як в класичних, так і в сучасних інтер'єрах.

Важливі особливості лакової плівки ПВХ

Якісні натяжні стелі лакові володіють однією важливою особливістю. Вони мають виражений дзеркальний ефект і відображають розташовані під ним об'єкти. Найкращі плівки забезпечують дуже якісне відображення, а більш дешеві можуть давати трохи розмите.

Повністю виправдане застосування лакових плівок при створенні багаторівневих стель. Відомо, що такі конструкції зменшують висоту приміщення. Дзеркальна поверхня лакової плівки, яку готовий надати завод натяжних стель «Potolok Market», виправляє положення, візуально піднімаючи стелю. При цьому комбінації глянцевих матеріалів з матовими виглядають дуже ефектно.

Серед найважливіших експлуатаційних властивостей, якими володіють лакові ПВХ плівки, особливо слід відзначити такі:

  1. Міцність та еластичність. Матеріал здатний витримувати великі навантаження без розривів, лише деформуючись під впливом зусиль;
  2. Вологостійкість. Натяжні стелі з глянцевого матеріалу можуть використовуватися не тільки в сухих, але і у вологих приміщеннях. Вони добре переносять потрапляння води навіть у великих кількостях;
  3. Просте обслуговування. Лакова поверхня ПВХ добре миється звичайними побутовими миючими засобами без їдких речовин та абразивів;
  4. Безпека. Стелі з ПВХ мембран не виділяють токсичних речовин і не мають запаху. Також вони не підтримують горіння.

Потрібно також додати, що в приміщеннях лакові стелі ПВХ прослужать дуже довго, зберігаючи при цьому відмінний зовнішній вигляд.

Як замовити натяжні стелі лакові

Якщо Ви шукаєте натяжні стелі для дилерів, наша компанія може запропонувати найкращі умови постачання. Ми працюємо по всій території України, а на наших складах є повний спектр матеріалів для якісної роботи.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner