Кошик
24 відгуків
+380 (99) 149-75-55
+380 (97) 149-75-55

Вставка Кольорова

Після того як встановлено натяжну стелю, залежно від вибору профілю, уздовж стіни може залишитися невеликий проміжок. Він необмежений, оскільки пов'язаний з особливостями технології монтажу.  Ця щілина істотно псує зовнішній вигляд конструкції, але розв'язується проблема дуже просто. Кольорова вставка для натяжних стель — це недорогий і дуже ефективний спосіб позбутися проміжку та надати відремонтованому приміщенню завершеного вигляду.

Як влаштована кольорова вставка для натяжних стель

Виготовляється вставка під натяжну стелю з еластичного, але досить міцного пластику. Вони можуть бути різного кольору та форми. Виконують ці елементи відразу кілька важливих завдань:

  • усувають проміжок між стелею і стіною;
  • закривають щілину на стику двох полотен;
  • маскують нерівності стін, які добре помітні біля краю стелі;
  • забезпечують готовому стелі привабливий вигляд;
  • захищають технологічний проміжок від пилу.

У деяких випадках такі вставки виконують дизайнерську функцію. Зазвичай для цього використовують елемент, що відрізняється за кольором від полотна. Таке рішення візуально відокремлює стелю від стіни та може бути цікавим акцентом інтер'єру. Кольорова вставка для натяжних стель, купити , яку можна сьогодні зовсім недорого — незамінний елемент, у сучасному ремонті виконує дуже важливу роль.

Типи кольорових вставок для стелі

Залежно від призначення кольорові вставки можуть бути різного розміру та конфігурації. Всі вони обладнані зубцями для максимально ефективної фіксації. У продажу представлені такі варіанти кольорової вставки:

  • TL-заглушки. Застосовуються для використання в гарпунах монтажу та вважаються універсальними. Є кілька різновидів: вузька і широка кольорова вставка для натяжних стель для маскування стик між полотнами.
  • TLG-вставки. Такі ж прості та надійні в установленні. Мають зручний «хвостик», який легко відгинається, примикаючи до стіни.
  • А1-вставки. Також закривають проміжки між передньою стінкою профілю та стіною. Відрізняються від інших завдяки менш широкій видимій частині (після монтажу), у такий спосіб вигин «хвостика» до стіни практично не помітний.

Попри таку різноманітність, всі заглушки монтуються однаково просто. Їх втискають у технологічний проміжок вручну або за допомогою шпателя вставника та ролика для вставки. У разі потреби такі вставки також без зусиль демонтуються й потім повторно встановлюються на місце.

Інтернет-магазин «Поток Маркет» пропонує купити гуртом кольорові заглушки для натяжних стель різного типу та кольору. Ми пропонуємо якісну продукцію від відомих виробників з офіційною гарантією. Також наша компанія виконує виробництво натяжних стель будь-якого типу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner