Кошик
24 відгуків
+380 (99) 149-75-55
+380 (97) 149-75-55

Про нас

              
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наша команда працює у сфері натяжних стель з 2010 року. За цей час ми ретельно вивчили ринок натяжних стель, проаналізували побажання наших клієнтів і прийшли до висновку, що Україні потрібен єдиний ресурс по натяжним стелям, тобто інтернет-магазин. Погодьтеся, адже зручно не тільки вибрати і купити все в одному місці (інтернет-магазині POTOLOK MARKET), а і тут же замовити послуги з установки натяжних стель. Саме наша команда професіоналів дасть Вам вичерпні консультації з питань скільки потрібно матеріалів для вибраного Вами стелі і надасть якісні послуги з установки натяжних стель на Вашому об'єкті.
___________________________________________
 
НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАСУ - ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

___________________________________________

 

Дилерська мережа компанії POTOLOK MARKET

Компанія POTOLOK MARKET підтримує активний темп розвитку на ринку надання послуг встановлення та продаж натяжних стель. Зростає не тільки кількість наших клієнтів, але і на території обслуговування. З компанії, що працює тільки в Харкові, ми виросли в організацію, яка розширює свої горизонти і розглядає співробітництво з новими дилерами по всій території України. І це не межа.

Саме тому ми відкриті для співпраці як з досвідченими дилерами, так і з «новачками», яких навчимо і підтримаємо в прагненні завоювати нові сегменти ринку і закріпитися в них. Ми допоможемо досягти нових висот в якості надання послуг установці натяжних стель. Якщо ви хочете почати свій бізнес, але вас стримує брак досвіду або невпевненість, ми допоможемо вам впоратися з етапом становлення. З нами почати свою справу легко!

Інформація про компанію

Назва:
POTOLOK MARKET
Тип компанії:
Виробник
Бренди:
MSD PREMIUM, MSD CLASSIC

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner