Кошик
24 відгуків
+380 (99) 149-75-55
+380 (97) 149-75-55

FLEXY

Новітня профільна система FLEXY дозволить суттєво полегшити установку ускладнених натяжних стель. Завдяки їй тепер буде набагато комфортніше і швидше встановлювати не тільки стелі з двома і більше рівнями, але також встановлювати конструкції з підсвічуванням. Профіль FLEXY розроблений з урахуванням всіх стандартних вимог до монтажу натяжних стель. І навіть багатоярусні конструкції більше не будуть викликати складнощів.

FLEXY: профіль та його переваги

Это специализированный профиль для натяжных потолков, который применяется для создания усложненной конструкции с двумя и больше уровнями. Используя FLEXY профиль, можно не только быстро установить натяжное полотно, но и настолько же быстро демонтировать его, при этом, не нанеся никаких повреждений. Некоторые профили данного производителя можно закрепить на основной поверхности, не используя никакой вспомогательной фурнитуры. А уровень самого верхнего полотна во время установки «подгоняется» под уровень профиля.

В чем заключаются достоинства Flexy:

  • в ході установки гарантується повна стикування профілю;
  • кромка посилена, тому нижній рівень стелі буде виглядати ідеально, без зламів;
  • мало важить;
  • фіксація на поверхні залишається надійною без допоміжних кріплень;
  • хороша жорсткість дозволяє витримувати серйозні навантаження.

Примітно, що після установки не розгледіти зазорів в переходах між рівнями. Також при бажанні є можливість встановити підсвічування, із змінним кутом нахилу. Ступінь світлопропускання буде складати близько 90%.

Чому варто вибрати і купити профіль FLEXY

На профіль FLEXY ціна у нашому інтернет-магазині виставлена відповідна для здійснення вигідних покупок. Всі товари виготовляються на перевірених часом підприємствах і відрізняються відповідною якістю. Крім того, стан усієї продукції, яка надходить на склад POTOLOK MARKET, проходить ретельну перевірку, і браковані товари у продаж не допускаються.

Купити профіль для натяжних стель оптом в даному розділі каталогу – значить дозволити собі вдосконалити і одночасно спростити процес установки натяжних стель. Завдяки профілів FLEXY навіть непрості конструкції тепер будуть встановлюватися швидко і без клопоту.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner