Кошик
24 відгуків
+380 (99) 149-75-55
+380 (97) 149-75-55

Вставка маскувальна

Після монтажу натяжного стелі між ним і стіною залишається технологічний проміжок. Він істотно псує вигляд, навіть якщо на стіні є невеликі нерівності. Для маскування цієї щілини використовується маскувальна вставка для натяжних стель, що забезпечує стику естетичність і завершений вигляд.

Як використовується маскувальна вставка для натяжних стель

Використовувана під час встановлення натяжних стель маскувальна вставка — це еластичний елемент, що встановлюється в профіль кріплення за допомогою шпателя або вручну. Завдяки своїй м'якості вставка для натяжної стелі підходить для конструкцій будь-якої складності, зокрема криволінійних. Вирізняються ці вироби січенням профілю:

  • TL-заглушки. Застосовуються для використання в гарпунах монтажу та вважаються універсальними. Є кілька різновидів: вузька і широка кольорова вставка для натяжних стель для маскування стик між полотнами.
  • TLG-вставки. Такі ж прості та надійні в установленні. Мають зручний «хвостик», який легко відгинається, примикаючи до стіни.
  • А1-вставки. Також закривають проміжки між передньою стінкою профілю та стіною. Відрізняються від інших завдяки менш широкій видимій частині (після монтажу), у такий спосіб вигин «хвостика» до стіни практично не помітний.
  • А2-вставки. Практично ідентичні А1, але мають трохи ширшу видиму частину.
  • S-вставки. Застосовуються для закриття щілин завширшки 1 см у профілі. Прості в монтажі. Можна встановити в алюмінієвий профіль і майже в усі типи ПВХ-профілів.
  • Сепараційна. Застосовується для приховування проміжку в роздільному, сепараційному профілі.

Маскаровальна стрічка на натяжній стелі легко монтується. Також без особливого клопоту її можна зняти, не пошкодивши як саму вставку, так і стелю. Іноді така потреба виникає у затопленні приміщення. Після ліквідації наслідків події вставку можна повернути на місце.

Якісна маскувальна вставка для натяжного стелі

Попри свій простий пристрій, вузька або широка маскувальна стрічка для натяжних стель досить відповідальна деталь. Під час її виготовлення ретельно витримуються розміри та проміжки. Також велику роль відіграють властивості матеріалу, з якого стрічка зроблена. Занадто жорсткий полімер істотно запобіжить установленню деталі або зробить її абсолютно неможливою.

Якісна маскувальна стрічка для натяжного стелі, купити яку пропонує інтернет-магазин «POTOLOK MARKET» — це продукція відомих в Україні та за її межами компаній. Ми постачаємо оригінальні вставки, які отримуємо безпосередньо в виробників. Завдяки цьому ми впевнені у всіх своїх товарах, а також можемо запропонувати демократичні ціни.

Ви можете придбати в нас маскувальні стрічки різного кольору та форми в будь-яких необхідних вам об'ємах. На складі компанії є всі позиції, представлені в каталозі на офіційному сайті інтернет-магазину.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner