Кошик
24 відгуків
+380 (99) 149-75-55
+380 (97) 149-75-55

Вентиляційні решітки

Натяжна стеля – сучасний спосіб обробки стелі, який давно полюбився господиням і користується попитом у багатьох квартирах. З його допомогою можна не тільки зробити інтер'єр більш ефектним, але ще й приховати вентиляційні відводи, електропроводку. Але щоб ваша новенька натяжна стеля зберігала, як можна довше, свій привабливий зовнішній вигляд, важливо правильно організувати циркуляцію повітря в міжстельовому просторі. Якщо цього не зробити, то плівка може почати провисати або, навпаки, підніматися вгору, зачіпаючи электроповодку. Допоможуть вирішити таке питання вентиляційні решітки для натяжних стель. Купити їх з доставкою пропонує наш інтернет-магазин Potolok Market.

Навіщо потрібні вентиляційні решітки на натяжну стелю?

Якщо вибором вашого клієнта під час ремонту стала натяжна стеля вентиляційна решітка в ньому забезпечить вентиляцію в міжстельовому просторі. Адже сама натяжна стеля являє собою полотно, найчастіше плівку ПВХ, товщиною від 15 до 35 мкм, повітро - і водонепроникну. А це означає, що у міжстельовому просторі вентиляції не буде. Це може призвести до того, що в кімнаті почне:

  1. Утворюватися конденсат. Якщо у міжстельовому просторі температура буде нижче, ніж температура випадання роси, то на плівці виникне конденсат. Якщо позбутися від нього зовні  можна, то зсередини – ні.
  2. З'являтися пліснява. Конденсат – це сприятливе середовище для розвитку хвороботворних мікроорганізмів.
  3. Провисати або здуватися стеля. Через різницю температури повітря в кімнаті і в міжстельовому просторі, тут буде і різний тиск, що може стати причиною незначного, але провисання або здуття полотна.
  4. Коливатися навісна стеля. Коли ви будете відкривати двері або вікна, виникне різниця в тиску, що може призвести до коливання самого полотна.

Вентиляційні решітки для натяжних стель від Potolok Market – це ваша гарантія того, що стеля надовго збереже свій вигляд.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner