Кошик
24 відгуків
+380 (99) 149-75-55
+380 (97) 149-75-55

Вставка/Шнур

Натяжна стеля — це прекрасний спосіб виконати ефектне та недороге оздоблення найскладнішої частини приміщення. Він не тільки позбавляє нас трудомісткої та дорогої шпаклівки та фарбування стель, але й допомагає приховати комунікації. Завдяки натяжним стелям розв'язується знайома багатьом проблема прихованої прокладки електричних дротів. Такий варіант оздоблення також вирізняється різноманітністю і дуже естетичний. Гумова вставка для натяжного стелі — це елемент, завдяки якому він набуває завершеного вигляду. Він приховує технічний проміжок між стелею і стіною, або між окремими ділянками натяжних стель.

Що таке вставка під натяжну стелю

Вставки для стель виробляють із пластифікованого ПВХ високої якості. Вони можуть бути різного кольору, тому підібрати виріб можна точно за кольором полотна. Кольорова вставка для натяжних стель може також бути контрастним, якщо таке рішення передбачено дизайнерським задумом.

Випускається кілька типів вставок, які відрізняються в розрізі:

  • А1;
  • А2;
  • TL;
  • TLG;
  • S;
  • Сепараційна.

Вставка це та сама маскувальна стрічка для натяжного стелі. Вона має різний переріз і застосовується в місцях стикування полотен. Вставки відрізняються не тільки формою, кольором, але й жорсткістю матеріалу.

Вставка стельова: як правильно встановити вставку

Перед тим як встановити вставку, її можна трохи нагріти, щоб розпрямити. Якщо залишаються нерівні місця, то їх краще відрізати. Вставка стельова прогрівається тепловою гарматою. Водночас її необхідно розрізати на заготівки за довжиною стіни, з запасом 10-15 см. Монтаж стрічки починають від будь-якого кута, попередньо відторцьувавши її канцелярським ножем для отримання необхідного кута стику. Також акуратно зрізають верхню частину, щоб гарпун натяжної стелі в кутах не перешкоджав встановленню.

Під час монтажу категорично не варто розтягувати вставку. За можливості її навіть краще трохи стиснути, щоб вона могла «грати» у разі зміни температури в приміщенні. Якщо виріб розтягнути, то згодом стануть помітні стики, а також стрічка може просто випасти. Стики не тільки допоможуть уникнути деформації в процесі експлуатації, але й дадуть змогу якісно приклеїти стрічку з мінімальним кроком 2-5 мм. Правильно встановлена заглушка вставка для натяжної стелі точно прилягає до полотна та стіни, забезпечуючи всій конструкції завішений і привабливий вигляд.

Шнуры-косички

Ще один спосіб приховати стик між стелею та стіною — це шнур для натяжного стелі или шнур-косичка. Це плетені з однотонних або різнобарвних ниток виробу, які приклеюють у місці, де стеля поєднується зі стіною. Такий шнур може стати оригінальною деталлю оформлення приміщення, надати йому індивідуальності.

Завдяки гнучкості шнурів, ними можна обрамляти будь-які конструкції, зокрема колони різного профілю, діаметра. Декоративний шнур для натяжних стель відрізняється від вставки простим монтажем, позаяк цей елемент не пов'язаний конструктивно з елементами стелі та має чималу гнучкість.

Купити вставки та шнури-косички будь-якого діаметра та кольору пропонує інтернет-магазин «POTOLOK MARKET». У нас у каталозі представлений великий вибір продукції від компаній, які чудово зарекомендували себе на українському та європейському ринку. Товари на нашому сайті мають привабливі ціни від виробника, а доставка здійснюється всією Україною.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner