Кошик
24 відгуків
+380 (99) 149-75-55
+380 (97) 149-75-55

Гарпун

Натяжні стельові конструкції сьогодні можуть бути виготовлені з різних матеріалів, всіляких кольорів, з фотодруком і однотонні, але також відрізняються вони за типом встановлення. Однією з популярних є гарпунна система натяжних стель, що характеризується швидким і простим встановленням із можливістю легкого демонтажу.

Гарпунна система натяжних стель — переваги використання

Вироби з плівки ПВХ встановлюються гарпунним методом завтовшки (0,17-0,2 мм). Лекало виготовляється за попередньо зробленими вимірами. За допомогою особливих пелюсток гарпун ПВХ вставляється по всій довжині стелі, водночас плівку необхідно нагріти до 70 градусів.

Монтаж за допомогою гарпунної системи є швидким, надійним і практичним методом встановлення полотна якісно, без наступних провисань. Коли плівка остигає до кімнатної температури, матеріал приходить у стан ідеально натягнутої поверхні. Стелі з таким способом монтажу мають важливу особливість. У разі затоплення або під час ремонтних робіт приміщення полотно можна легко демонтувати, зібрати заново.

Але варто пам'ятати, бажаний результат роботи можна отримати лише суворо дотримуючись усіх правил монтажу та підготовки основи.

Гарпун для натяжного стелі — особливості конструкції

Конструкція, до якої входить гарпун для натяжної стелі, вважається більш технологічною та якісною щодо інших варіантів. Водночас складається з невеликої кількості елементів.

  1. Гарпун тримає натяг матеріалу стелі та є його невіддільною частиною.
  2. Полотно натяжного стелі — те, що залишається в видимій частині об'єкта.
  3. Багет (профіль) — основа конструкції. Кріплення здійснюється за допомогою саморізів.
  4. Заглушка (вставка) — допомагає приховати стик між стіною та матеріалом.

На сайті компанії POTOLOK MARKET ви можете вибрати і купити гарпун для натяжних стель за найкращою ціною додатково укомплектувавши систему всім необхідним. Так, до аксесуарів під час монтажу стель із ПВХ належить вставка під натяжну стелю, що замаскує щілину між полотном і стіною. Її ви також можете замовити в нас.

Ми завжди приділяємо велику увагу дрібницям, щоб навіть найвибагливіший і вимогливий клієнт залишився задоволений. Для замовлення варто зателефонувати нам або написати, а менеджери проконсультують з усіх питань, які цікавлять вас.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner