Кошик
24 відгуків
+380 (99) 149-75-55
+380 (97) 149-75-55

AluTat

З шістдесятих років ХХ століття винахід плівки з полівінілхлориду призвело до бурхливої популярності практичних натяжних стель у всьому світі. Центр комплектації натяжних стель POTOLOK MARKET працює в даному сегменті ринку понад 11 років. Тому якщо вам потрібен якісний алюмінієвий профіль для натяжних стель оптом – наявність гарантовано, як і професійні консультації від менеджерів.

Перевірена якість – алюмінієвий профіль Alutat

Даний вид обробки стелі давно і заслужено здобув популярність, дозволяючи не тільки приховати можливі недоліки поверхні, але і стильно оформити інтер'єр. Головне, вибрати якісний матеріал, профіль та інші необхідні комплектуючі. Алютат натяжні стелі відрізняються:

  • надійністю;
  • простотою монтажу;
  • високою міцністю;
  • довговічністю.

Термін експлуатації алюмінієвих профілів від даного виробника становить близько 50 років. Єдиним нюансом можна вважати вага і вартість виробів, які на відміну від пластикових аналогів вимагають підготовчих робіт внизу, складніше піддаються вигинів для незвичайних варіантів конструкцій.

Чому ми рекомендуємо купити оптом алюмінієвий профіль для натяжних стель Alutat

Недоліком алюмінієвих профілів можуть бути тільки неякісні сплави з домішками, внаслідок чого з часом можуть виникати корозійні плями на металі. Уникнути цього можна тільки, якщо придбати продукцію від перевіреного виробника Alutat, що не економить на сплаві. До складу сплаву додаються тільки кремній і магній, з допомогою методу гарячої екструзії готові вироби отримують комбінацію характеристик, які роблять їх оптимальним вибором для робіт з натяжними стелями.

купить оптом алюминиевый профиль для натяжных потолков Alutat выгодно и надежно, ведь в результате вы получаете качественный сертифицированный продукт, который:

  • имеет малый вес, что важно при монтаже нетипичных конструкций, требующих повышенной надежности;
  • экологичен и безопасен – не имеет токсичные примеси, не выделяет ядовитые испарения даже при нагревании;
  • не требует особого ухода;
  • устойчив к температурным перепадам, коррозии.

Продукция Alutat позволяет воплощать самые смелые и оригинальные дизайнерские, архитектурные приемы.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner