Кошик
24 відгуків
+380 (99) 149-75-55
+380 (97) 149-75-55

Комплектуючі

Вирішивши встановлювати натяжну стелю, вкрай важливо підібрати для нього деталі гідної якості. Адже від цього безпосередньо залежить надійність готової конструкції і термін її служби. А якщо для установки викликані фахівці, знання комплектуючих дозволять розуміти те, що відбувається в процесі. Так, наприклад, комплектуючі для тканинних натяжних стель за фактом нічим не відрізняються, наприклад, від комплектації для ПВХ полотен.

Комплектуючі для натяжних стель Харків

Крім основних комплектуючих, таких як профілі, використовуються і інші деталі:

  • обводи для труб;
  • платформи під освітлення;
  • термозахисні елементи.

Платформа під люстру

Щоб підключити люстру до натяжної стелі, стандартно використовують такі види платформ: хрестовидну і круглу.

Перша призначається для встановлення габаритних люстр з основою 40-50 см в діаметрі. Для установки освітлювальних приладів середнього розміру, до 30 см, можна задіяти лише одну пластину. Кругла платформа, в свою чергу, застосовується переважно для люстр з основою близько 18 см.

У будь-якому випадку платформа під люстру на натяжну стелю забезпечується отворами, просвердленими в радіальному напрямку кожні 5 мм. Стандартно для монтажу задіяні чотири підвіси. Залежно від конструкції люстри, для фіксації може бути використаний оцинкований сталевий гак.

Термозахисні деталі

Переважно застосовуються в процесі установки вмонтованих точкових світильників. Призначені захищати ПВХ-полотно від перегріву і запобігають розриву полотна у місцях установки освітлювальних приборів. Це може бути елемент круглої або квадратної форми, зроблений з прозорого термостійкого пластику. Розміри можуть варіюватися. Протекторна кільце для натяжної стелі, приміром, може мати діаметр від 4,5 до 610 мм, при товщині 2 мм. Кожна термозахисна деталь ретельно підбирається, залежно від габаритів і форми світильника.

Обвід для труб

Використовується, щоб захистити полотно від деформування під час установки саме навколо труби. Обвід для труб – це полікарбонатна пластина товщиною близько 2 мм з парою круглих отворів. Діаметр може варіюватися від 16 до 115 мм.

Майстер приклеює пластину до полотна в області вирізу під трубу. І таким чином не дозволяє йому деформуватися в процесі натягу. Такий обвід підійде для будь-якої труби, незалежно від її типу. Також існує декоративний вид обводу – конічний. Це кільце у формі конуса, із спеціальною клямкою. Воно використовується в парі зі звичайним контуром і його завдання – замаскувати стик полотна і труби.

Платформи для світильників

Стандартно це кільця з термостійкого полівінілхлориду. Виробляються фіксованого розміру і підбираються під габарити основи приладів освітлення. Розміри - від 55 до 305 мм

Платформи під світильники для натяжних стель випускаються також і квадратної форми. Для установки застосовуються металеві підвіси або ж перфострічка. Замість останньої, в тому числі, може бути використана жорстка контрольована стійка.

Придбати комплектуючі для тканинних натяжних стель і не тільки

Повний список всіх деталей комплектації завжди підбирається індивідуально. Вибір базується на типі конструкції, різновиду полотна, способі установки та інших деталях. Наш інтернет-магазин здатний запропонувати комплектуючі для натяжних стель Харків для кожного конкретного випадку. Великий асортимент і приємні ціни забезпечать кожного клієнта надійністю готового монтажу і тривалим сроком експлуатації.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner