Кошик
24 відгуків
+380 (99) 149-75-55
+380 (97) 149-75-55

Вставка Фарбована

У сучасних дизайн-проєктах натяжні стельові конструкції впевнено займають позиції серед лідерів. Їх виготовляють на основі плівки ПВХ або на тканинній основі, а системи монтажу розрізняються за типами кріплення. Декоративна вставка для натяжної стелі входить до комплектуючих стельових конструкцій, виконує роль заглушки для клинової та гарпунної систем кріплення натяжних стель. Також її ще називають маскувальна стрічка, пристінний куточок або вставка для стельового кута.

Гумова вставка для натяжної стелі — типи, застосування

Для конструкцій різних форм застосовується гумова вставка для натяжного стелі, що являє собою гнучку стрічку, здатну повторити контури, що заправляється безпосередньо в профіль кріплення. Такі вставки виготовляють із різних матеріалів, вони розрізняються за типом кріплення і бувають найрізноманітніших кольорів. Їх перевагою став монтаж без допомоги клею, стрічку просто вставляють у спеціальний паз профілю між стіною та полотном.

Однією з найпоширеніших вважається гарпунна система кріплення. Монтаж відбувається за допомогою алюмінієвого або ПВХ-профіля, що кріпиться до стіни. Після встановлення плівки між нею та примикальною поверхнею залишається технологічний проміжок у межах 7 мм. Для надання приміщенню закінченого вигляду використовують декоративні вставки для натяжних стель.

Коли в дизайні приміщення акцент робиться на натяжна стеля, декоративна вставка слугує як елемент фінального оброблення і практично зливається з поверхнею. Для цього застосовується вставка, фарбована в колір поверхні, або підбирається під колір полотна.

Другим варіантом кріплення полотна в натяжних стельових системах є використання П-подібного профілю з подальшою фіксацією плівки. Після встановлення полотна цим способом між ним і стіною утворюється проміжок приблизно 12 мм, для маскування якого кріпиться декоративна вставка на натяжній стелі або стельовий плінтус.

Натяжна стеля, декоративна вставка та інші елементи кріплення від надійного постачальника

Фахівці компанії POTOLOK MARKET допоможуть вам вигідно замовити комплектуючі для оптимального технічного рішення проєкт будь-якого рівня складності. У нас ви знайдете традиційні варіанти матеріалів для натяжних стельових систем за найкращою ціною, а також сучасні новинки, що допоможуть втілити найоригінальніші дизайн-проєкти!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner