Кошик
24 відгуків
+380 (99) 149-75-55
+380 (97) 149-75-55

Профіль монтажний

Якщо натяжна стеля майстерно змонтована з якісних матеріалів, вона виглядає як витвір будівельного мистецтва. Але в дійсності технологія не така вже й складна. Профіль карниз для натяжних стель можна легко придбати в нашому магазині, як і інші види профілів. Від підбору моделі безпосередньо залежить остаточний результат. Вибір профілю — дійсно важлива деталь, адже він не тільки забезпечує міцну фіксацію, але і надає завершеності зовнішньому вигляду натяжної стелі.

Різновиди профілів для натяжних стель

Наш інтернет-магазин пропонує в каталогах кілька видів профілів на вибір.

Гардина

Профіль гардина для натяжних стель дозволяє не тільки перекрити чорнову стелю, але і містить вже готовий простір для розміщення штор. Також при бажанні можна розташувати світлодіодну стрічку. Кріплення для штор в комплекті. Вид натяжної стелі зі схованою нішею під карниз створює чітке враження, що фіранки чи штори просто звисають безпосередньо зі стелі. Якщо додати ще й підсвічування, це зробить дизайн більш сучасним і естетичним.

Плюси такого профілю:

 • додає естетики зовнішнього вигляду;
 • установка проводиться за кілька годин;
 • надійні фіксатори карниза для штор.

Дворівневий

Використовується при роботі з дворівневою моделлю стельової конструкції. Дворівневий профіль для натяжних стель володіє хорошою жорсткістю. Також, завдяки видозміненому куту, набагато зручніше заправляти полотна як верхнього, так і нижнього рівня. Профіль проходить обов'язкову термальну обробку.

Плюси має наступні:

 • конструкція міцна і надійна;
 • створення дворівневої стелі в цьому випадку обійдеться не набагато дорожче, ніж при використанні інших профілів;
 • установку можна виконати за кілька годин.

Парящий

Стандартно використовується, щоб створити ефект так званої «парящої» стелі. Кінцевий результат виглядає так, ніби стеля не примикає до стіни і зависла у повітрі. Завдяки своїй побудові, парящий профіль для натяжних стель також додає жорсткості конструкції стелі. Цей вибір вигідно прикрасить будь-яке приміщення.

Плюси:

 • візуальне розширення приміщення;
 • істотна зміна в загальній картині інтер'єру;
 • установка протягом кількох годин.

Тіньовий

Інакше кажучи, профіль тіньового примикання. Зазвичай пофарбований в чорний колір і таким чином візуально розмежовує стелю і стіни, створюючи ефектний тіньовий перехід. Залишає рівний зазор в декілька міліметрів.

Плюси:

 • одна з інноваційних систем фіксації;
 • надійний несучий профіль;
 • комплект фіксаторів стелі для зовнішніх і внутрішніх кутів.

Профільний каркас – це основа, на якій тримається вся натяжна стеля. Бо сам профіль і всі деталі кріплення повинні бути виконані з якісного матеріалу і відповідати всім технічним умовам експлуатації. Ось чому бажано конкретизувати інформацію про них заздалегідь. У нашому інтернет-магазині знайдуться будь-які види профілів за доступною ціною. Кожен знайде те, що необхідно.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner