Кошик
24 відгуків
+380 (99) 149-75-55
+380 (97) 149-75-55

Протекторні квадрати

Інтернет-магазин Potolok Market пропонує великий вибір товарів для монтажу сучасних натяжних стель. На сайті можна недорого термоквадрат купити зі стороною від 60 мм до 250 мм. Також у нас можна замовити швидку доставку товару по всім регіонам України.

Яку функцію виконує термоквадрат для натяжної стелі

Правильно підібране і встановлене освітлення натяжної стелі робить його набагато ефектнішим. Але, якщо провести встановлення освітлювальних приладів, не використовуючи протекторний термоквадрат, через відсутність фіксації натяжна стеля може з часом деформуватися у місцях стику. Без такої деталі плівка під освітлювальним приладом може просто розійтися. Виходячи зі сказаного, можна зробити висновок, що протекторний термоквадрат виконує дуже важливу функцію -  запобігає розриву плівки в місцях розрізу.

Якими особливостями володіють протекторні термоквадрати для натяжних стель

Переглядаючи каталог товарів Potolok Market, ви зможете термоквадрат для натяжних стель купити:

  • Виготовлений із міцного і стійкого до механічних пошкоджень матеріалу, а значить, що жорсткий і міцний елемент буде служити вам дуже довго.
  • Витримуючий високу температуру – від 160 до 205 градусів, не змінюючи своїх характеристик або властивостей.
  • Стандартні температурні умови експлуатації – 75-80 градусів.
  • Не проводить електричний струм.
  • Відсутність токсичності дозволяє сміливо використовувати термоквадрат для натяжної стелі в житлових приміщеннях.

Які бувають термоізоляційні квадрати?

Для установки освітлювальних приладів випускаються термоквадрати різних розмірів. Зовнішній коливається від 60 до 250 мм, внутрішній – від 48 до 230 мм.

Завдяки тому, що Potolok Market пропонує великий вибір протекторних квадратів різних розмірів, вам не складе труднощів підібрати тут відповідний виріб для ваших освітлювальних приладів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner