Кошик
24 відгуків
+380 (99) 149-75-55
+380 (97) 149-75-55

Гардина

Профіль гардина – це спеціальна конструкція, яка має вже підготовлені пази для підвішування штор і дозволяє перекрити чорнової стелю. На окремих моделях профілів доступні також спеціальні ніші для установки світлодіодної стрічки. Це означає, що натяжна стеля виглядає завершеним, але при цьому є можливість без шкоди для конструкції повісити штори і навіть додати підсвічування.

Яку конструкцію має профіль гардина

Він об'єднує в собі відразу дві опції – конструкція містить пару пазів для установки полотна – основного і додаткового. Міцності конструкції цілком достатньо для того, щоб встановити навіть важкі штори разом з фіранками. Крім того, в нових моделях профіль гардина для натяжної стелі дозволяє встановити також і світлодіодну стрічку для створення оригінальної підсвічування.

Натяжна стеля, змонтований з використанням даного профілю, виглядає дуже естетично і закінчено. Не можна не визнати, що заховані кріплення навіть створюють особливий чарівний ефект ширяють фіранок. Крім іншого, цей простий момент дозволяє збільшити на перший погляд висоту кімнати. А додавання світлодіодного підсвічування дозволить візуально прибрати кордон стелі і візуально збільшити простір приміщення.

Якими плюсами наділений профіль гардина для натяжної стелі

Все частіше натяжна стеля встановлюють не тільки в житлових приміщеннях, а також в офісних. Їх універсальність, простота в догляді, гарний зовнішній вигляд поступово розширюють межі експлуатації. Така різновид стелі нестандартна, що додає ще більше різноманітності в офісні кабінети. Гардина профіль для натяжних стель може мати дві або три смуги. Але в будь-якому випадку розходжень в установці полотна немає.

До переваг даного профілю належать:

  • акуратність і естетичність;
  • візуальне розширення простору;
  • нестандартність;
  • універсальність для будь-якого стилю.

В последнем случае даже подсветка, установленная на профиле, будет смотреться уместно, независимо от стиля оформления комнаты.

Дизайн помещений сегодня – это настоящее искусство. Потому решение купить алюминиевый профиль для натяжных потолков оптом либо в розницу будет выгодным. Ведь профиль да закрепления потолка в сочетании с карнизом для штор – вариант, который уже пользуется популярностью на рынке. Найти его можно и у нас в интернет-магазине POTOLOK MARKET.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner