Кошик
24 відгуків
+380 (99) 149-75-55
+380 (97) 149-75-55

Шнур-косичка

Декоративний шнур для натяжних стель слугує для усунення проміжку в місці примикання ПВХ-плівки до стіни.

Шнурок для натяжного стелі — різновид, особливості монтажу

Шнур-косичка являє собою канат, сплетений із поліамідних ниток, у деяких випадках із додаванням натуральних бавовняних волокон. Наявність синтетики в складі збільшує термін експлуатації та робить такий шнурок несприйнятливим до руйнівного впливу ультрафіолету, різких змін температури, а також дає змогу матеріалу легко миритися з підвищеною вологістю повітря в приміщеннях.

Все це дає змогу використовувати декоративний канат для натяжних стель в таких вимогливих до матеріалів приміщеннях, як-от кухні, санвузли, басейни, бані та сауни, неопалювані веранди, вуличні альтанки.

Цей різновид оздоблення налічує десятки кольорів і їх поєднань, може бути однотонним або з'єднувати в собі кілька ниток різних кольорів. Ширина та тип плетіння теж можуть бути різними, що дасть змогу підібрати відповідний варіант окантовки для дизайну будь-якого приміщення.

Декоративний канат для натяжних стель — особливості монтажу, рекомендації щодо вибору

Як завершальний етап опоряджувальних робіт, шнур-косичка монтується на повністю підготовлену поверхню та добре поєднується з різними типами покриттів, фактур. Декоративний шнурок для натяжного стелі легко гнеться, приймаючи різноманітну форму, що дає змогу використовувати його під час оформлення систем будь-яких складних форм. Канат легко кріпиться на горизонтальних і вертикальних ділянках.

Завдяки суцільному приляганню до поверхонь він не залишає просвітів, є чудовим варіантом оформлення примикання ПВХ-полотна до стін, покритих декоративною штукатуркою, деревом або імітацією каменю, цегли.

Широкий діапазон різновидів і легкість монтажу робить такий матеріал оздоблення, як шнур-косичка, економний і легкодоступний варіант. Щоб правильно купити декоративний шнур для натяжних стельпотрібно виміряти технологічний проміжок, який необхідно приховати. Канат має відповідати йому за товщиною. За потреби зробити акцент на з'єднанні вибирають шнур більшого діаметра.

Якщо ви в пошуку оптимального технічного рішення для свого проєкту або хочете вибрати натяжні стелі в Харкові, що комплектують до них, фахівці POTOLOK MARKET допоможуть вигідно замовити все необхідне не тільки для простих бюджетних варіантів, але й для складних натяжних систем.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner