Кошик
24 відгуків
+380 (99) 149-75-55
+380 (97) 149-75-55

Що таке плівка MSD

Що таке плівка MSD

Останнім часом при виготовленні натяжних стель найбільшим попитом користується плівка MSD. Цей матеріал став практично стандартом і будь-яка серйозна компанія, що виконує монтаж стель, пропонує його у своїх каталогах. ПВХ плівка MSD оптом – дуже затребуваний товар, попит на який постійно зростає. Тому продаж цього матеріалу – це дуже вигідний і перспективний бізнес. Що таке плівка MSD, в чому секрет її величезної популярності?

Плівка MSD оптом в Україні: властивості і особливості

Плівка для натяжних стель MSD – це тонка і міцна мембрана з високоякісного полівінілхлориду (ПВХ). Назву цей матеріал отримав по імені підприємства MSD, розташованого в Китаї, який першим запропонував цей продукт споживачам. Сьогодні MSD плівка оптом в Україні представлена різними брендами, але при цьому її все одно називають ім'ям фірми-розробника.

Унікальні властивості плівки дозволяють застосовувати її в приміщеннях з різними умовами, для реалізації проектів будь-якої складності. Плівка ПВХ MSD оптом для натяжних стель – це відмінне рішення для тих, хто серйозно займається дизайном інтер'єрів і потребує матеріалі з великим творчим потенціалом. Вона відмінно приймає задану форму і, що дуже важливо, зберігає її протягом усього терміну експлуатації, тобто довгі роки.

Ще один важливий момент – енергоефективність продукту. Плівка ПВХ для натяжних стель оптом вирішує багато проблем, які до цього ставили під питання використання натяжної стелі типу. У першу чергу потрібно відзначити високі теплоізоляційні властивості матеріалу. Плівка MSD здатна звести до мінімуму втрати тепла через конструкції перекриття. Це актуально не лише для тих, хто живе в будинках індивідуальної забудови, але і для мешканців квартир на верхніх поверхах. ПВХ плівка MSD опт – це ще і дуже непогана пароізоляція, забезпечує сприятливий мікроклімат в приміщеннях, в тому числі вологих.

Мешканці багатоквартирних будинків часто скаржаться на шум, вироблений сусідами. Ця Проблема розв'язується різними способами, але ПВХ плівка MSD оптом Україна – один з найбільш простих і доступних. Ні, цей продукт не зможе повністю ізолювати вас від зовнішнього шуму, перетворивши приміщення в студію звукозапису, але ви відразу ж помітите, що заважали вам звуки стали приглушені. Показники придушення шуму, заявлені виробником, становлять 1 m2 ≥ 2500.

ПВХ плівка msd оптом: якість і безпека продукції MSD

Справжні фірмові плівки ПВХ MSD опт Україна виробляють на одному з підприємств бренду в Китаї. Виробник ретельно дотримується технологію та галузеві стандарти, роблячи ставку на якості матеріалу. Вся плівка з полівінілхлориду, незалежно від ціни, марки та оформлення – це преміальний матеріал для оздоблення інтер'єру. Компанія дорожить своєю репутацією, не дозволяє собі поставляти на ринок товар із заниженими експлуатаційними характеристиками заради швидкої наживи.

Всім відомо, як складно в Китаї з дотриманням стандартів санітарної та екологічної безпеки. Багато товари з Піднебесної становлять небезпеку для людей і навколишнього середовища. В цьому відношенні оригінальна плівка MSD оптом Україна повністю відповідає високим світовим стандартам і може вважатися еталоном екологічності серед продукції своєї групи на світовому ринку. Що може запропонувати торгова марка споживачам?

  • ROHS – сертифікат, визнаний в усьому світі і підтверджує відмову від використання небезпечних для здоров'я і навколишнього середовища компонентів і технологій.
  • EN71-3 – стандарт, що підтверджує абсолютну безпеку плівки для дітей. Мембрани MSD можуть використовуватися в дитячих кімнатах, дошкільних і навчальних закладах і навіть у дитячих лікарнях.
  • REACH – сертифікат Євросоюзу, який видається продуктів, не представляє небезпеку для людей і навколишнього середовища. Він стосується не тільки плівки, але і процесів, використовуваних при її виготовленні, а також при утилізації та переробки.

Плівка для натяжних стель оптомпрекрасне рішення для будь-яких приміщень, де бувають люди. MSD плівки не підтримують горіння, а при сильному нагріванні не виділяє токсичних газів. Навіть у дуже спекотну погоду мембрани не виділяють запахів.

Якісні плівки MSD оптом

Все, о чем мы говорили выше, касается только качественной оригинальной продукции. К сожалению, на рынке можно встретить немало пленок с маркировкой MSD, но при этом не имеющих к известному бренду ни малейшего отношения. К сожалению, даже специалисту по изготовлению потолков бывает сложно определить фальшивку. Поэтому натяжные потолки сотрудничество Украина – лучшее решение для поставок.

Украинская компания Potolok Market предлагает только оригинальную продукцию MSD. Мы официально представляем продукцию китайского производителя в нашей стране, готовы предоставить все необходимые сертификаты качества. Наша фирма заинтересована в долгосрочном продуктивном сотрудничестве с компаниями, бригадами, занимающимися изготовлениями натяжных потолков. Только у нас в каталогах вы найдете все ключевые позиции ассортимента фабрики MSD по отличной цене, рекомендованной производителем.

Все позиции из нашего фирменного каталога на сайте есть в наличии на наших складах. Вы можете прямо сейчас заказать любую партию пленок MSD и быть уверенными в том, что вы ее получите в самые сжатые сроки. У нас вам предложат уникальные ценовые позиции, гибкие системы скидок и индивидуальный подход. Вся продукция перед отправкой покупателям проходят тщательную проверку на предмет соответствия заявленным характеристикам и отсутствия заводского брака.

Хотите узнать больше о материалах MSD, их свойствах, технологии производства и других важных моментах? Свяжитесь с менеджерами компания Potolok Market прямо сейчас и они дадут вам квалифицированный ответ на любой интересующий вас вопрос. Мы настоящие профессионалы, поэтому с нами работают как небольшие фирмы, так крупные строительные компании.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner