Кошик
24 відгуків
+380 (99) 149-75-55
+380 (97) 149-75-55

Вибираємо правильного постачальника матеріалів для натяжних стель

Вибираємо правильного постачальника матеріалів для натяжних стель

Натяжні конструкції для стелі на сьогоднішній день можна назвати найбільш вигідним, економічним і естетичним рішенням для великих або маленьких квартир, приватних заміських будинків і не тільки. Системи швидко встановлюються, значно освіжаючи зовнішній вигляд приміщень, замінюються при необхідності.

Але, на жаль, у нинішній час досить велика кількість фірм на ринку реалізують неякісні натяжні стелі для дилерів китайського виробництва. При продажу вони говорять те, що ви хочете почути, про французькою, німецькою або італійською походження матеріалів, однак при цьому не пред'являть ніяких сертифікатів, що підтверджують походження матеріалів.

Натяжні стелі для дилерів оптом – як знайти постачальника?

Займаєтеся монтажем натяжних стельових конструкцій? Бажаєте підвищити персональну прибуток за рахунок зменшення витрат на закупівлю матеріалів, не втративши при цьому якості? Кожен поважаючий себе фахівець з монтажу підвісних стель перш за все гарненько подумає про придбання високоякісних матеріалів, комплектуючих, щоб установка була ідеальною, а покриття прослужило максимально тривалий час, гарантуючи майстру відмінну репутацію, додаткових клієнтів.

Все це можна буде реалізувати на 70% за умов:

  • якщо знайдеться надійний постачальник натяжних стель оптом;
  • ви зможете придбати все для натяжних стель, включаючи спеціальне оснащення, інструмент, супутні матеріали у перевіреного дилера.

Якщо вас цікавить натяжна стеля опт, компанія Potolok Market готова до співпраці, оскільки є офіційним представником багатьох іноземних торгових марок, надаючи натяжні стелі для дилерів в Україні. Фірма володіє всіма відповідними сертифікатами, дозвільною документацією на продукцію, яка поставляється безпосередньо з зарубіжних фабрик.

У зв'язку з постійним розширенням і розвитком дилерської мережі по всій Україні компанія Potolok Market пропонує якісні матеріали на взаємовигідних умовах. Дилер натяжних стель надає широкий асортимент високоякісних матеріалів ПВХ з гарантіями та сертифікатами якості на продукцію.

Постачальники натяжних стель можуть вибрати відповідні їм тканини для стельових конструкцій від найвідоміших виробників плівок ПВХ, комплектуючих в середньому ціновому сегменті з Європи і не тільки. У нашому електронному каталозі можна побачити оригінальні полотна провідних фірм-виробників світового рівня, таких як Pongs (Німеччина), Alkor Draka (Франція), Pinpai (Китай). Ці бренди зарекомендували себе, як кращі виробники матеріалів.

Все пленки ПВХ и другие изделия для систем производятся на современном оборудовании в соответствии с высокими международными стандартами со всеми необходимыми лицензиями. Гарантия на продукцию составляет не меньше десяти лет.

Компания Potolok Market заинтересована в расширении своей деятельности и, собственно, дилерской сети. В связи с этим мы предлагаем не только натяжные потолки, приглашаем к сотрудничеству партнеров по всей Украине.

Ми накопичили величезний практичний досвід у сфері продажів матеріалів, комплектуючих, тому готові ним поділитися з вами. Наш колектив з радістю допоможе колегам досягти великого успіху у своїй сфері.

Все для натяжних стель на вигідних умовах для дилерів

Бажаєте придбати матеріали відмінної якості для пристрою натяжних стельових систем оптовими партіями? Компанія Potolok Market відкрита до співпраці! На нашому сайті ви знайдете всі необхідні комплектуючі для підвісних конструкцій – зможете встановити будь-натяжна стеля без зайвих невиправданих витрат. Ми пропонуємо повний спектр матеріалів для кваліфікованих фахівців – архітекторів, дизайнерів, інженерів, будівельників, декораторів і дистриб'юторів підвісних стель.

У Potolok Market є можливість придбати за вигідною ціною вироби різноманітної фактури і кольору від передових виробників світового рівня. Кожен дилер натяжні стелі отримає з відповідними гарантіями, допомогу, підтримку будь-якого питання, щодо встановлення, переваг, характеристик товарів. Крім того, надаються сертифікати на всі товари. З цієї причини в справжності, якості продукції сумніватися не доводиться. Майстри зможуть встановлювати наші системи як в житлових, так і нежитлових приміщеннях.

По запросу наши сотрудники предоставят исчерпывающую информацию по детальным характеристикам реализуемых материалов. Также они окажут помощь, если есть потребность в выборе подходящих комплектующих для тех или иных систем, подскажут, сколько товара необходимо приобрести. Решившись на сотрудничество с компанией Potolok Market, вы не только получите качественную оригинальную продукцию, консультационную помощь профессионалов, но и значительно сэкономите финансовые средства при покупке.

Почему с нами выгодно сотрудничать?

Среди очевидных преимуществ, которые мы предлагаем своим партнерам, стоит выделить:

  • прибыльный бизнес, который не нуждается в существенных начальных вложениях;
  • конкурентоспособные тарифы на натяжные потолки, поставщики отмечают их отличную стоимость;
  • широкий ассортимент высококачественных ПВХ-пленок от европейских, азиатских фабрик;
  • постоянное наличие всех необходимых комплектующих для монтажа;
  • предоставление рекламных буклетов, профессиональное консультирование, помощь с подбором материалов;
  • хорошо налаженная работа логистического отдела;
  • предоставление необходимых гарантий, лицензий, других документов на продукцию;
  • специальные расценки, скидки, акции для постоянных клиентов.

Если вы желаете построить выгодный бизнес и хорошо понимаете важность качества материалов, поспешите максимально использовать те возможности, которые предлагает компания Potolok Market.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner